PSYCHOLOGIA ∴ SZTUKA

DR MAGDALENA HYLA

Psycholożka, psychoterapeutka i edukatorka. Od ponad 10 lat prowadzi konsultacje i zajęcia z obszaru psychologii oraz rozwoju osobistego we współpracy z wieloma śląskimi uczelniami oraz instytucjami.
Pracuje w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Szkoli studentów psychologii oraz od początków powstania tego kierunku, studentów arteterapii (interdyscyplinarnego kierunku na Uniwersytecie Śląskim, Akademii Sztuk Pięknych i Akademii Muzycznej).
 
Szkoli się w kierunku certyfikatu z psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, prowadzi własną praktykę psychologiczną, w której łączy działania psychologiczne o mocnym podłożu naukowym i sztukę – konsultacje psychologiczne oraz pracę z obrazem w oparciu o model elastyczności psychologicznej w terapii akceptacji i zaangażowania (ACT).
 
Naukowo i w praktyce zajmuje się tematyką poszukiwania własnej drogi, odkrywania własnej wartości, kobiecości i uważności. Fotografuje, pisze i pasjonuje się działaniami na pograniczu psychologii i sztuki.
 
Prowadzi instagramowy profil @księżycjestkobietą, dotyczący psychoedukacji, kobiecości, arteterapii, rytuałów księżycowych i wykorzystania tarota jako narzędzia do pracy z wyobraźnią.
 

@ksiezycjestkobieta

gabinet@magdalenahyla.com

603 170 103